DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Světelná terapie BIOPTRON

Na jakém principu BIOPTRON pracuje?
Systém světelné terapie BIOPTRON je celosvětově patentovaným přístrojem světelné terapie se zvláštní optickou jednotkou, která vytváří světlo, jež je podobné části elektromagnetického spektra přirozeného světla slunečního a navíc neobsahuje UV záření. Světelná terapie BIOPTRON působí přirozeným způsobem: podporuje regenerativní kapacitu a rovnováhu lidského těla, a tak pomáhá využít tělu jeho vlastní léčebný potenciál. Světlo, jež pronikne do tkáně, podpoří pochody biostimulace (to znamená, že pozitivně ovlivňuje rozličné biologické pochody organismu, a tak zlepšuje všechny tělesné funkce.)

BIOSTIMULAČNÍ ÚČINKY
Světlo BIOPTRON má biostimulační účinky: po aplikaci na kůži stimuluje nitrobuněčné struktury a molekuly citlivé na světlo. Tato stimulace podnítí buněčné řetězové reakce a vyvolá tzv. sekundární reakce, jež se neomezují pouze na léčenou oblast, ale ovlivňují celé tělo.

STIMULACE A MODULACE
Světelná terapie BIOPTRON stimuluje a upravuje reparativní i regenerační pochody i procesy, jež se týkají lidského imunitního systému.

PŘIROZENÉ PŮSOBENÍ
Světelná terapie BIOPTRON působí přirozeným způsobem: podporuje regenerativní kapacitu těla, a tak pomáhá tělu využít jeho vlastní léčebný potenciál.

POLYCHROMIE

Světlo BIOPTRON je polychromatické. Jeho spektrum tedy neobsahuje jen jednu vlnovou délku (jako je tomu u laseru), ale spektrum má širší škálu, obsahuje i viditelné světlo a část infračerveného záření. Vlnová délka světla BIOPTRON se pohybuje od 480 nm do 3 400 nm.
Elektromagnetické spektrum světla BIOPTRON neobsahuje UV záření!

BIOPTRON pomáhá:

  • urychlit hojení ran a poranění /popáleniny, poúrazové stavy, vředy, proleženiny/
  • odstraňuje bolest nebo snižuje její intenzitu /artritida, artroza, syndrom karpálního tunelu, křeče, natažené a poraněné svaly, záněty, tenisový loket/
  • při dermatologických onemocněních a problémech s pletí /akné, atopický ekzém,dermatitida, lupénka, opary/
  • v pediatrii /dětské kožní choroby, respirační onemocnění a záněty horních cest dýchacích, stimulace imunitního systému/
  • při sezónní afektivní poruše (SAD) - deprese /potlačení syndromu chronické únavy, snížené motivace a zvýšení ospalosti a zvýšené potřeby spánku/
Barva Čakra
Fialová
 
Korunní image
Indigo
 
Třetí oko
Modrá
 
Krční
Zelená
 
Srdeční
Žlutá
 
Solárního plexu
Oranžová
 
Sakrální
Červená
 
Základní

Terapii BIOPTRON aplikujeme podle zdravotního stavu, potřeby a celkového stavu klienta,

po dobu 4 až 10 minut.

Nyní zaváděcí cena 1 minuta 5 Kč smiley

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz