DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Těhotenská aroma masáž
 

Přijďte si zarelaxovat a odpočinout smiley Masáž v době těhotenství je velice prospěšná a uklidňující nejen pro maminku, ale také pro miminko. Při jemné a relaxační technice dochází k uvolnění napětí celého těla. Masáž podporuje krevní oběh, snižuje otoky, možnosti křečí a taky preventivně působí proti vzniku křečových žil. Použitím vhodných rostlinných a esenciálních olejů se zmírňuje napětí namáhané kůže a dochází k celkové harmonizaci a pohodě maminky a miminka. Také pomáhá s bolestmi páteře /převážně v křížové oblasti/ a kyčlí. Při masáži dochází k uvolnění a prokrvení svalů celého těla, tím dochází k odstranění bolestí zad, šíje, pocitů těžkých nohou, otoků nohou, pálení žáhy atd. Je potřeba hodně doplňovat tekutiny k odplavování zadržovaných tekutin z těla během celého těhotenství a zvláště po masáži.

 
Při všech masážích používám ty nejkvalitnější,
za studena lisované rostlinné oleje
  - individuálně pak podle potřeb, pocitů a požadavků přidávám éterické oleje.

Kokosový olej - zvyšuje elasticitu kůže a napomáhá předcházet striím, je ideální pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. Jeho složení je blízké tukům v pokožce, která proto olej ochotně přijímá a využívá. Díky těmto vlastnostem a nádherné vůni patří čistý kokosový olej mezi nejlepší masážní přípravky vůbec.
 
Mandlový olej- lehce vstřebatelný, výživný, nezanáší póry a je vhodný i pro citlivou pokožku ke sklonem k suchosti. Pleť si zachovává pružnost a hebkost - je dobrý proti striím na břiše a prsou. Je vhodný i na hrubou a popraskanou kůži, ekzémů, akné a popálenin. Zklidňuje podrážděnou pokožku.
 
Dýňový olej - příznivě působí při křečích v organizmu způsobených nedostatkem hořčíku. Dodává potřebné minerální látky - draslík, hořčík, vápník, fosfor, síru a vitamíny A, E a K. Ze všech rostlinných olejů má nejvyšší obsah organicky vázaného zinku - významné hojivé účinky na ekzematickou, popraskanou a vysušenou kůži. Pozitivně ovlivňuje trávení, lámavost nehtů.
                                    
                          Těhotenská aroma masáž - záda a šíje       30 minut     250 Kč
                          Těhotenská aroma masáž - nohy                 30 minut     200 Kč
                          Těhotenská aroma masáž celková               60 minut     400 Kč
 
Od 5. měsíce již miminko vnímá hudbu a také 
                                - pozná kdo se jej dotýká a kdo na něj mluví